Skuteczny krem na cellulit – co powinno zawierać serum antycellulitowe?

Cellulit, zwany także pomarańczową skórką, spędza sen z powiek wielu kobietom. Każda z nas chce wyglądać atrakcyjnie na plaży w wymarzonym stroju kąpielowym podkreślającym atuty sylwetki. Niejednokrotnie podłożem kompleksów u pań jest brak gładkiej skóry. Można z tym walczyć na wiele sposobów, jednak jednym z najskuteczniejszych trików na pozbycie się nieestetycznych śladów jest krem na cellulit. 

 

Co powinno się znaleźć w składzie serum ?

Na liście składników kosmetyku jakim jest skuteczny krem na cellulit muszą obowiązkowo figurować czynniki aktywne. Substancje te wywołują określone reakcje biochemiczne, oddziaływując na fizjologię organizmu. Poprzez to dochodzi do określonych działań, w tym wypadku redukcji pomarańczowej skórki. Do najczęściej spotykanych czynników aktywnych zalicza się :

Fibra Vitale - Błonnik Witalny na cholesterol

– cukier, który natualnie peelinguje i ujędrnia skórę ud

– olejek rozmarynowy – poprzez właściowości nawilżające redukuje martwy naskórek, działa vialise krem na cellulit jest skutecznym specyfikiemrozgrzewająco

– olejek jałowcowy, poprawia cyrkulację krwi w naczyniach krwionośnych oraz włosowatych, a także ułatwia przepływ limfy w naczyniach limfatycznych 

– ekstrakt z pietruszki – pietruszka wykazuje działanie moczopędne, poprzez co dochodzi do utraty zbędnej wody z organizmu, która ma kluczową rolę w tworzeniu się pomarańczowej skórki

– koper – ma działanie zbliżone do pietruszki, dlatego też często używa się zamiennie tych dwóch ziół

Regularne stosowanie kluczem do sukcesu

Kluczową rolę w kuracji mającej na celu redukcję pomarańczowej skórki odgrywa reguralność. Nie zobaczymy żadnych efektów, podczas gdy kosmetyków będziemy używać rzadko, zapominać o aplikacji, lub przeprowadzać ją niewłaściwie. 

Aby uzyskać wymarzone efekty, należy krem antycellulitowy wmasowywać okrężnymi ruchami w problematyczne kawałki skóry. Nic nie pomoże wklepywanie, ponieważ składniki aktywne nie przenikną wewnątrz warstw skórnych. Poprzez codzienny delikatny masaż, np. przy użyciu specjalnych akcesorii, jesteśmy w stanie wprowadzić potrzebne substancje głęboko w warstwy naskórka i skóry właściwej, gdzie rozpoczynają swoje oddziaływanie na organizm i fizjologię ludzką.

– serum o udowodnionym działaniu

Powodem coraz bardziej rosnącej popularności kremu na cellulit jest naturalny skład o potwierdzonym działaniu. W opinii publicznej przyjęło się, że specyfiki naturalne mają mniejszą skuteczność niż syntetyczne. zadaje temu twierdzeniu kłam. Efekty po zastosowaniu regularnej aplikacji pojawiają się bardzo szybko i długo utrzymują się na skórze. Co więcej, działanie dodatkowo potwierdzają dziesiątki poztytwnych opinii odnośnie kosmetyku.

Dieta i ćwiczenia fizyczne obowiązkowym uzupełnieniem kuracji

Aby krem na cellulit dobrze działał na nasz organizm, należy połączyć go z odpowiednio dobraną aktywnością fizyczną. Mowa tu o regularnym wykonywaniu określonych figur z zakresu fitnessu, czy jogi :

– pływanie

– przysiady, wykroki

– jazda na rowerze, bieganie

Polecamy przeczytać: https://www.medme.pl/artykuly/krem-na-cellulit-czy-tabletki-poznaj-vialise,69341.html

Podsumowanie

Aby zobaczyć efekty stosowania kosmetyku jakim jest krem na cellulit należy przede wszystkim zadbać o regularną aplikację. Tylko gdy ciało w określonym przedziale czasu będzie dostawać odpowiednią dawkę kosmetyku, będzie to w stanie pozytywnie wpłynąć na stan skóry. Ponadto, należy wspomnieć o obowiązku czytania etykiet produktów. Wśród komponentów użytych do wyprodukowania skutecznego serum muszą się znajdować składniki aktywne pochodzenia naturalnego. Czynniki te warunkują poprawne stosowanie i działanie.

Oprócz tego, aplikację kosmetyczną obowiązkowo trzeba połączyć z ćwiczeniami fizycznymi. Dlatego doskonałym pomysłem będzie zapisanie się na fitness, jogę lub ćwiczenie w domu. Nie wolno zapominać o konieczności regularnego powtarzania ćwiczeń, gdyż sam krem, bez wspomagania ze strony aktywności, nie jest w stanie w wystaczający sposób zredukować pomarańczową skórkę.fibra vitale na cholesterol

Odpowiedź do artykułu “Skuteczny krem na cellulit – co powinno zawierać serum antycellulitowe?

  1. Monika1982

    Zakupiłam vialise jakieś 2 miesiące temu z myślą o lecie, żeby coś zrobić z moimi udami, dodałam do tego ćwiczenia i dużą ilosć wody, diety jakiejś szczególnej nie mam ale zawsze w miare zdrowo się odżywiałam. Po pierwszym miesiącu zauważyłam efekty i z dnia na dzień jest coraz lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 + 1 =