Skuteczny krem na cellulit – co powinno zawierać serum antycellulitowe?

Cellulit, zwany także pomarańczową skórką, spędza sen z powiek wielu kobietom. Każda z nas chce wyglądać atrakcyjnie na plaży w wymarzonym stroju kąpielowym podkreślającym atuty sylwetki. Niejednokrotnie podłożem kompleksów u pań jest brak gładkiej skóry. Można z tym walczyć na wiele sposobów, jednak jednym z najskuteczniejszych trików na pozbycie się nieestetycznych śladów jest krem na cellulit. 

 

Co powinno się znaleźć w składzie serum ?

Fibra Vitale - Błonnik Witalny na cholesterol

Na liście składników kosmetyku jakim jest skuteczny krem na cellulit muszą obowiązkowo figurować czynniki aktywne. Substancje te wywołują określone reakcje biochemiczne, oddziaływując na fizjologię organizmu. Poprzez to dochodzi do określonych działań, w tym wypadku redukcji pomarańczowej skórki. Do najczęściej spotykanych czynników aktywnych zalicza się :

– cukier, który natualnie peelinguje i ujędrnia skórę ud

– olejek rozmarynowy – poprzez właściowości nawilżające redukuje martwy naskórek, działa vialise krem na cellulit jest skutecznym specyfikiemrozgrzewająco

– olejek jałowcowy, poprawia cyrkulację krwi w naczyniach krwionośnych oraz włosowatych, a także ułatwia przepływ limfy w naczyniach limfatycznych 

– ekstrakt z pietruszki – pietruszka wykazuje działanie moczopędne, poprzez co dochodzi do utraty zbędnej wody z organizmu, która ma kluczową rolę w tworzeniu się pomarańczowej skórki

– koper – ma działanie zbliżone do pietruszki, dlatego też często używa się zamiennie tych dwóch ziół

Regularne stosowanie kluczem do sukcesu

Kluczową rolę w kuracji mającej na celu redukcję pomarańczowej skórki odgrywa reguralność. Nie zobaczymy żadnych efektów, podczas gdy kosmetyków będziemy używać rzadko, zapominać o aplikacji, lub przeprowadzać ją niewłaściwie. 

Aby uzyskać wymarzone efekty, należy krem antycellulitowy wmasowywać okrężnymi ruchami w problematyczne kawałki skóry. Nic nie pomoże wklepywanie, ponieważ składniki aktywne nie przenikną wewnątrz warstw skórnych. Poprzez codzienny delikatny masaż, np. przy użyciu specjalnych akcesorii, jesteśmy w stanie wprowadzić potrzebne substancje głęboko w warstwy naskórka i skóry właściwej, gdzie rozpoczynają swoje oddziaływanie na organizm i fizjologię ludzką.

– serum o udowodnionym działaniu

Powodem coraz bardziej rosnącej popularności kremu na cellulit jest naturalny skład o potwierdzonym działaniu. W opinii publicznej przyjęło się, że specyfiki naturalne mają mniejszą skuteczność niż syntetyczne. zadaje temu twierdzeniu kłam. Efekty po zastosowaniu regularnej aplikacji pojawiają się bardzo szybko i długo utrzymują się na skórze. Co więcej, działanie dodatkowo potwierdzają dziesiątki poztytwnych opinii odnośnie kosmetyku.

Dieta i ćwiczenia fizyczne obowiązkowym uzupełnieniem kuracji

Aby krem na cellulit dobrze działał na nasz organizm, należy połączyć go z odpowiednio dobraną aktywnością fizyczną. Mowa tu o regularnym wykonywaniu określonych figur z zakresu fitnessu, czy jogi :

– pływanie

– przysiady, wykroki

– jazda na rowerze, bieganie

Polecamy przeczytać: https://www.medme.pl/artykuly/krem-na-cellulit-czy-tabletki-poznaj-vialise,69341.html

Podsumowanie 

Aby zobaczyć efekty stosowania kosmetyku jakim jest krem na cellulit należy przede wszystkim zadbać o regularną aplikację. Tylko gdy ciało w określonym przedziale czasu będzie dostawać odpowiednią dawkę kosmetyku, będzie to w stanie pozytywnie wpłynąć na stan skóry. Ponadto, należy wspomnieć o obowiązku czytania etykiet produktów. Wśród komponentów użytych do wyprodukowania skutecznego serum muszą się znajdować składniki aktywne pochodzenia naturalnego. Czynniki te warunkują poprawne stosowanie i działanie.

Oprócz tego, aplikację kosmetyczną obowiązkowo trzeba połączyć z ćwiczeniami fizycznymi. Dlatego doskonałym pomysłem będzie zapisanie się na fitness, jogę lub ćwiczenie w domu. Nie wolno zapominać o konieczności regularnego powtarzania ćwiczeń, gdyż sam krem, bez wspomagania ze strony aktywności, nie jest w stanie w wystaczający sposób zredukować pomarańczową skórkę.fibra vitale na cholesterol

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

64 − = 62