Jak zwalczyć objawy trądziku różowatego?

Trądzik różowaty to powszechna choroba skóry dotykająca zazwyczaj osoby między 20 a 30 rokiem życia. Liczne czerwone plamy oraz wypryski na twarzy, często stanowią przyczynę kompleksów i utrudniają codzienną pielęgnacje skóry.

Fibra Vitale - Błonnik Witalny na cholesterol

Trądzik u dorosłych może charakteryzować się różnym przebiegiem, niemniej jednak w większości przypadków jego leczenie wymaga zastosowania profesjonalnych metod.

Trądzik różowany POCZĄTKI I OBJAWY

Początek niniejszego problemu stanowi pojawienie się tendencji naczynek do ich znacznego rozszerzania się i w konsekwencji pękania.

Wśród najpowszechniejszych objawów choroby możemy wyróżnić:

 • Czerwone plamy na twarzy;
 • Wyraźne zaczerwienienie;
 • Świąd i pieczenie skóry;
 • Krostki i grudki.

Trądzik Różowaty LECZENIE

Tradycyjne leczenie powyższych objawów zazwyczaj nie przynosi oczekiwanych efektów. Wszelkiego rodzaju maści oraz kosmetyki do pielęgnacji mogą jedynie złagodzić zaczerwienienie twarzy, ale nie są w stanie wyeliminować przyczyny problemu.

Na szczęście wraz z rozwojem metod medycyny estetycznej i kosmetologii, powstało wiele nowych technik eliminacji niniejszego problemu, które sprawiają, że czerwona twarz i liczne wypryski znikają raz na zawsze.

Wśród niniejszych metod możemy wyróżnić:

 • Peeling kawitacyjny

Technikę głębokiego oczyszczania twarzy przy pomocy ultradźwięków, która skutecznie usuwa zarówno drobne wągry, jak i głębokie zaskórniki, pobudzając jednocześnie skórę do jej efektywnej regeneracji.

 • Leczenie laserem VariLite

Zabieg eliminowania objawów trądziku różowatego przy pomocy lasera diodowego, który skutecznie obkurcza i zamyka naczynka krwionośne redukując tym samym przyczynę niniejszego problemu.

 • Leczenie laserem Harmony XL DYE-VL

 Zabieg polegający na pogrzaniu rozszerzonych naczynek przy pomocy wiązki lasera. Niniejsza technika jest całkowicie bezpieczna i pozwala na trwałe usunięcie objawów związanych z występowaniem trądziku różowatego.

Efekty działania powyższych metod są widoczne już po pierwszym zabiegu i w odróżnieniu od innych technik leczenia trądziku różowatego, jako jedyne pozwalają na eliminację przyczyn niniejszego problemu.fibra vitale na cholesterol

4 odpowiedzi do artykułu “Jak zwalczyć objawy trądziku różowatego?

 1. estella331

  Z trądzikiem różowatym zmagam się prawie od 6 lat. Głównie korzystam z domowych specyfików, ale przynoszą marne efekty.. Zastanowię się nad wykonaniem peelingu kawitacyjnego.

 2. MirkaDD

  U mnie trądzik to genetyczna choroba. Mam wysypane całe policzki ty gównem. Od 4 miesięcy stosuję jakiś specjalny krem na trądzik różowaty, ale efekty są słabe. Myślę, że kiedyś również skorzystam z jakiegoś zabiegu na trądzik różowaty.

 3. duśkA

  Podobnie jak wy również przez los zostałam obdarzona trądzikiem różowatym. Ja też stosowałam już różne metody i efektów brak. Ostatnio zapisałam się na terapię laserową do kliniki medycyny estetycznej Clinica Cosmetologica. Aktualnie jestem już po 4 zabiegu i moja twarz nie jest już taka czerwona i powoli zaczyna wracać do normy 😀

 4. poupa

  Warto zainteresować się tą laseroterapią. Słyszałam, że jest bardzo skuteczna w walce z trądzikiem różowatym. Na internecie jest dużo pozytywnych opinii na jej temat, więc myślę, że warto spróbować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 5 = 3