Krosty na pośladkach – jakie są ich przyczyny i co zrobić, aby zniknęły

5/5 - (12 votes)

Krosty na pośladkach nigdy nie prezentują się dobrze. To właśnie dlatego wiele osób ma związane z nimi kompleksy i wstydzą się rozebrać nawet na plaży. Na całe szczęście istnieją sposoby na to, aby się ich pozbyć, ale pamiętać trzeba o tym, iż aby rozpocząć skuteczną walkę z tą dolegliwością, najpierw warto poznać jej przyczyny, a dopiero potem działać! Dzięki temu krosty na pośladkach znikną o wiele szybciej!

Krosty na pośladkach – przyczyny tej dolegliwości

Wiadomo, jak nieestetyczne są krosty na pośladkach. Przyczyny tej dolegliwości mogą być jednak różne, a sama dolegliwość może być wywołana pewnymi czynnikami. Ogólnie uważa się, iż krostki na pupie mogą pojawiać się ze względu na złą depilację, czyli podrażnienie skóry, co wywołuje zapalenie mieszków włosowych.

Poza tym bolące krosty na pośladkach mogą wystąpić, gdy:

  • nosi się zbyt obcisłe, nieoddychające jeansy,
  • jest gorąco i skóra nadmiernie się poci,
  • skóra jest podrażniona i obtarta.

Czytaj więcej na: http://drmalek.pl/arts/krosty-na-posladkach-zapobieganie-usuwanie-i-leczenie/

Pośladki bez krost

Krosty na pośladkach – jakie zabiegi okażą się pomocne?

Krosty na pośladkach to zmora wielu osób, ale na całe szczęście są na to pewne sposoby, które przynoszą oczekiwane efekty. Dzięki temu pryszcze na pośladkach znikają lub stają się mniej widoczne. Wypryski na pośladkach można usunąć za pomocą depilacji laserem Vectus. Sprawdzi się on, jeśli wypryski na pupie są efektem złej depilacji. Ten rodzaj depilacji pozwala na całkowite pozbycie się włosków i wykonywać należy go w kilku seriach. Za to efekt jest spektakularny. Włoski zostają trwale usunięte, a więc mieszki włosowe nie są już dłużej podrażniane, co nie doprowadza do stanu zapalnego. Warto zwrócić uwagę na salony medycyny estetycznej, które zajmują się podobnymi zabiegami. Tylko po odpowiednio wykonanej depilacji, zniknie każdy pryszcz na pośladku. Skóra po tym zabiegu staje się widocznie gładsza i wyrównana, a skóra przyjemna w dotyku. To właśnie dzięki temu skóra nie zostaje już mechanicznie podrażniona, ponieważ nie trzeba już więcej jej golić domowymi metodami i nie dochodzi do ponownego stanu zapalnego, który powodował występowanie krost. Krosty na pośladkach stają się mniej widoczne już po jednym zabiegu. Ale oczywiście, jeśli krosty na pośladkach są bardzo widoczne i rozmieszczone, takich zabiegów należy wykonać kilka. Tylko to daje pewność, że krosty na pośladkach znikną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

2 + 3 =