Zabiegi na twarz, czyli kosmetologia XXI wieku

Rate this post

Odpowiednia pielęgnacja twarzy, szyi i dekoltu jest kluczowa dla pięknego wyglądu. Kosmetyki dostępne na rynku nie zawsze są w stanie pomóc nam go uzyskać. Problemy takie jak trądzik różowaty, zmarszczki, przebarwienia lub cera naczynkowa można rozwiązać poprzez profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Cechują się skutecznością, w większości bezinwazyjnością i wysokim bezpieczeństwem.

Dermapen/ Mezopen – zabiegi medycyny estetycznej na twarz

Zabiegi polegają na mikronakłuwaniu skóry, które pozwala wprowadzić substancje czynne.

Osoby o niskim progu bólu mogą potrzebować znieczulenia. Efektami są między innymi: spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie cery i usunięcie przebarwień. Utrzymują się one indywidualnie po serii od 4-8 zabiegów.

Geneo+

Jest to metoda szybkiego poprawienia defektów takich jak cienie pod oczami, przebarwienia i poszarzała cera. Nazywana jest ,,zabiegiem bankietowym’’, gdyż efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Polega na aktywacji naturalnych mechanizmów organizmu, dzięki którym skóra jest dotleniona. To pomaga wchłonąć się składnikom odżywczym, które ją regenerują.

Ultradźwięki

Terapia ultradźwiękami jest bezbolesna i może być stosowana do każdego typu skóry. Ampułka z substancjami czynnymi jest dobierana w zależności od problemu. Ultradźwięki pomagają im się wchłonąć, co skutkuje pozbyciem się defektów takich jak przesuszona skóra lub pękające naczynka.

Zabiegi z użyciem kwasy salicylowego, pirogronowego, glikolowego i migdałowego
Zabiegi pielęgnacyjne na twarz z użyciem powyższych kwasów pomagają oczyścić skórę z zanieczyszczeń oraz zaskórników. Dzięki nim pory zostają zwężone, a wydzielanie się sebum zmniejszone. Poprawia koloryt cery i jej strukturę, wygładza ją i ujędrnia.

Retix C

Jest to zabieg odnowy naskórka polegający na jego złuszczeniu i odżywieniu. Kuracja zawiera ampułkę z substancjami czynnymi, która rozprowadzana jest na skórze, a następnie położona jest na nią maska z czystym retinolem. Retix C zwalcza suchą skórę, przebarwienia oraz szarą i ziemistą cerę.

Mikrodermabrazja

Bezbolesny zabieg złuszczania naskórka za pomocą głowicy diamentowej jest łagodniejszy niż peeling chemiczny. Poprawia mikrokrążenie oraz stymuluje procesy regeneracyjne dzięki czemu skóra jest odnowiona, wygładzona, o jednolitym kolorycie i bez przebarwień.

Acnelan

Za pomocą składników aktywnych: kwasu migdałowego, salicylowego, szikimowego oraz sodium lepargilate skóra zostaje oczyszczona, złuszczona i rozjaśniona. Zabieg skutecznie pomaga pozbyć się trądziku, gdyż reguluje wydzielanie się sebum.

Peeling kawitacyjny

Peeling polega na użyciu fal ultradźwiękowych, których delikatne przyjemne wibracje oczyszczają skórę i ją regenerują. Nadmiar sebum i zaskórniki zostają usunięte. Zabieg jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

Pollogen Legend: Surgen i Maximus

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, szyi i dekoltu polegają na użyciu głowicy, która masując skórę rozbija tkankę tłuszczową. Proces przyśpiesza produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. W efekcie zmarszczki są zredukowane, cera dotleniona i o jednolitym kolorycie.

Emerge

Regenerację skóry umożliwiają zabiegi laserowe na twarz, które działają odbudowując włókna kolagenowe i elastynowe. Laser emituje mikrowiązki światła, pobudzając produkcję kwasu hialuronowego. Po zabiegu zmarszczki i rozstępy są zredukowane, a skóra odmłodzona.

Laser Harmony XL

Laser emituje światło bliskiej podczerwieni, co działa na skórę odmładzająco i ujędrniająco. Produkcja kolagenu zostaje pobudzona, co skutkuje liftingiem twarzy i redukuje wiotką skórę.

Mobilift M6

Mobilift skutecznie odmładza skórę za pomocą głowicy ze specjalnymi klapkami. Dzięki nim wiotka skóra, cienie pod oczami i zmarszczki są zredukowane, toksyny odprowadzone z organizmu, a komórki zregenerowane.

Masaże twarzy

Masaże twarzy działają rozluźniająco na mięśnie. Krążenie zostaje pobudzone,a koloryt cery poprawiony. Skóra staje się dotleniona, rozjaśniona, ujędrniona i promienna.

Laser Varilite

Laser służy do zamykania rozszerzonych naczynek, poprzez bezpieczne ich nagrzanie, co skutkuje termicznym obkurczeniem się naczynka. Koloryt skóry, rumień i zaczerwienienie są redukowane. Zabieg pozwala również pozbyć się trądziku różowatego.

Głowica Hot-Cold

Zabieg ma postać masażu, który gimnastykuje naczynka krwionośne. W trakcie używa się na zmianę wysokiej i niskiej temperatury, co łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Skóra po zabiegu jest ujędrniona, odmłodzona i rozjaśniona.

Mezoterapia osoczem

Osocze będące naturalnym składnikiem krwi zostaje wprowadzone w skórę przy pomocy igieł. Posiada ono liczne substancje odżywcze, które wpływają na skórę odżywiając ją, regenerując i nawilżając.

Mezoterapia przy użyciu witamin i koktajli odżywczych

Koktajle odżywcze zawierające liczne witaminy są wprowadzane w głąb skóry za pomocą nakłuć igłami. Substancje czynne poprawiają kondycję i jakość skóry. Odżywiają ją, nawilżają oraz redukują zmarszczki, rozstępy i blizny.

Badanie Trichogram i Trichoskopia

Badanie trichogramem polega na pobraniu próbki cebulek włosa, które następnie są badane w laboratorium, aby ocenić stan skóry głowy. Natomiast trichoskopia to badanie dermatoskopem. Specjalista robi zdjęcia, które następnie są wysyłane do laboratorium, gdzie poddawane są analizie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

11 − 3 =