Co na powiększenie biustu?

Rate this post

Posiadaczki małego biustu bardzo często popadają w kompleksy i dałyby wszystko, aby nieco powiększyć swoje piersi. Obecnie istnieje kilka sposobów na to, aby powiększyć rozmiar piersi, jednak czy te metody faktycznie działają? Niektóre pomagają od razu odczuć różnicę w rozmiarze, podczas gdy inne mogą tylko nieznacznie powiększyć biust. Serum ujędrniające Frashe jest dobrym przykładem produktu, który świetnie działa na ujędrnianie piersi. Przed wypróbowaniem każdego sposobu warto się nad każdym bardzo dobrze zastanowić, jednak co na powiększenie biustu warto zastosować?

Zabieg chirurgiczny

Coraz częściej stosowaną metodą na powiększenie piersi jest poddanie się zabiegowi chirurgicznemu, który w ciągu kilku chwil sprawi, iż piersi staną się znacznie większe, jednak taki zabieg obciążony jest bardzo dużym ryzykiem, a do tego jest bardzo drogi, dlatego też lepiej poszukać jakiejś alternatywy.

Pompki i nasadki próżniowe

Jednym z ciekawszych pomysłów na powiększenie biustu jest zastosowanie specjalnych pompek oraz nasadek próżniowych, które należy nosić przez co najmniej 10 godzin dziennie i to przez okres kilku miesięcy, żeby zaobserwować jakieś efekty. Wiele pań bardzo sobie chwali tę metodę, a jeśli chodzi o rezultaty, to możliwe jest powiększenie biustu nawet o jeden rozmiar. Niestety po odstawieniu tej aparatury biust powraca do swojego poprzedniego rozmiaru, przez co efekt jest tylko czasowy.

Tabletki antykoncepcyjne

Niejedna kobieta zażywająca tabletki antykoncepcyjne zauważyła znaczne podniesienie się piersi, jednak jest to sprawa indywidualna i u jednych pań kończy się sukcesem, natomiast u innych totalnym niepowodzeniem. Jeśli po miesiącu zażywania tabletek biust nie zmienia swojego rozmiaru, lepiej je odstawić. Jako zamiennik warto używać kremu na jędrny biust.

Kosmetyki

Stosowanie niektórych kosmetyków może nieznacznie pomóc powiększyć biust, jednak na spektakularne efekty nie ma co liczyć. Świetnym produktem jest krem Frashe, który poprawiając przepływ krwi, pomaga ujędrnić biust, przez co staje się on pełniejszy. W wielu przypadka zauważalny jest wzrost piersi o jeden rozmiar, dlatego też warto wypróbować tę właśnie metodę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 1 = 1