Nowoczesne usuwanie blizn

Rate this post

Blizny mogą być skutkiem zabiegu operacyjnego, poparzenia, wypadku, pozostałości po trądziku. Mogą być większe lub mniejsze. Mogą mieć różny kształt i kolor. Mogą występować na różnych częściach ciała. Niezależnie od tego jakiego pochodzenia jest to blizna można skorzystać z różnego rodzaju zabiegów, dzięki którym pozbędziemy się niechcianych, szpecących nas blizn.

Blizny sprawiają, że człowiek nie czuje się komfortowo, pewnie siebie, atrakcyjnie. Ma to bardzo duży wpływ na jego samopoczucie.

Usuwanie blizn

Różnego rodzaju usuwanie jest możliwe dzięki metodom medycyny estetycznej, Są to różnego zabiegi, które wykonywane są cyklicznie, kilkukrotnie, w pewnych odstępach czasowych.

Laserowe usuwanie blizn

To najskuteczniejsza metoda na walkę z bliznami. Są to zabiegi przy użyciu lasera. Wykonywane są w gabinetach medycyny estetycznej, przez specjalistów z tej dziedziny.

Usuwanie blizn laserem

Jest skuteczne, bezpieczne, bezbolesne i daje bardzo duże rezultaty. Dzięki innowacyjnym metodom i technologiom można w prosty i szybki sposób pozbyć się szpecących nas blizn na zawsze. Metodami laserowymi, które wykonywane są w gabinetach estetycznych są między innymi:

  • zabiegi laserem Palomar Energe. Jest to skuteczna metoda, która usuwa blizny wszelkiego rodzaju, między innymi blizny na twarzy, które mogą być pozostałością po trądziku, oparzeniu, bądź operacji. Pobudza proces odnowy skóry, regeneruje włókna elastyny i kolagenu.
  • zabiegi laserem Harmony XL pro NIR. Jest to metoda, która polega na usuwaniu wszelkiego rodzaju blizn, za pomocą światła podobnego do podczerwieni. Jest to pobuszanie tkanek, za pomocą wysokiej temperatury. Po tego rodzaju zabiegu włókna kolagenowe kurczą się i powstają nowe w ich miejsce.

Wiele osób zadaje sobie pytanie jak usunąć blizny w skuteczny, bezpieczny sposób. Jeżeli nie zdecydujemy się na zabiegi laserem możemy także skorzystać z inne warte uwagi zabiegi medycyny estetycznej. Należą do nich między innymi zabiegi metodą Pologen Legen (Maximus lub Surgen). Zabieg Maximus trafia w głąb uszkodzonych tkanek, nie niszcząc przy tym zdrowych tkanek, za pomocą fal radiowych, wysokiej temperatury. Regeneruje i oczyszcza tkanki. Zabieg Surgen wykonywany jest za pomocą wysokiej temperatury oraz impulsów elektrycznych. Odbudowuje włókna elastyny i kolagenu, produkuje kwas hialuronowy. Po zabiegu skóra jest jędrniejsza, mocniejsza, gładsza.

Leczenie blizn

Jest możliwe także dzięki metodzie Geneo+. Jest to metoda, która polega na podaniu ampułki serum, a następnie stymulowaniu skóry za pomocą dwutlenku węgla. Poprawia mikro krążenie, buduje nowe włókna kolageny i elastyny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

27 − 20 =