Bezinwazyjny lifting twarzy i ciała

5/5 - (4 votes)

lifting Hifu bez skalpelaLifting twarzy nie musi być już problemem. Jeśli interesuje Cię bezinwazyjny lifting twarzy oraz lifting ciała, to na pewno przyda Ci się zabieg Ultraformer III HIFU. To świetny sposób na lifting twarzy bez skalpela. Zabieg wykonywany może być przez cały rok, niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz. Inaczej niż w przypadku choćby mezoterapii. Zabieg dodatkowo nie obciąża w żaden sposób organizmu. Nie wymagane jest znieczulenie. Po zabiegu możemy od razu wrócić do swoich obowiązków. Nie trzeba również przygotowywać się do niego w specjalny sposób. Wystarczy jedynie konsultacja z osobą przeprowadzającą zabieg, która doradzi nam długość zabiegu oraz ustali, które partie ciała ma on objąć. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i daje świetne rezultaty już po pierwszym przyłożeniu głowicy.

O temacie można przeczytać też na portalu http://wizaz.pl/Pielegnacja/Technologia-HIFU-w-Clinica-Cosmetologica

HIFU – jak to wygląda?

HIFU to lifting ciała i twarzy i bardzo nowoczesna technologia. Zabieg polega na wnikaniu w głąb skóry fal ultradźwiękowych. Są to fale, które podgrzewają tkankę wewnętrzną, nie niszcząc przy okazji tkanek zewnętrznych. Skóra nie ulega poparzeniu, a jedynie podgrzewane są tkanki wewnętrzne. Ma to na celu zwiększyć produkcję kolagenu, który odpowiada za młody wygląd skóry. Polepsza się nie tylko gęstość skóry, ale także wygładzają się widoczne zmarszczki. Zwiększenie gęstości skóry sprawia również, że nasze ciało wyszczupla się i wygląda młodziej. Zabieg nieinwazyjnego liftingu ciała

Jeśli chodzi o zabieg liftingujący na twarz, HIFU stosowany jest najczęściej na skórę wokół oczu oraz stosuję się tę metodę do zmniejszenia tzw. drugiego podbródka. Skóra staje się gęsta i bardziej jędrna. Efekt widoczny jest zaraz po zabiegu i utrzymuje się przez około 2 lata. Po tym czasie warto wybrać się do gabinetu na zabieg przypominający. Zabieg jest przyjemny w odczuciach – podczas jego wykonywania można odczuwać lekkie mrowienie i ciepło.  Lifting twarzy tą metodą daje świetne i widoczne rezultaty.
lifting twarzy bez skalpela

Czas trwania zabiegu to od 30 minut do godziny. Czas zależny jest od pola zabiegowego. Przy większej ilości pól zabiegowych wizyta może nieco się wydłużyć.

Przeciwwskazania

Zabieg ma niewiele przeciwwskazań. Można go wykonywać w trakcie lata, nawet przy świeżej opaleniźnie.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża
 • stan po wyrwaniu zęba
 • karmienie piersią
 • gorączka i złe samopoczucie
 • uczulenie albo otwarte rany w miejscu zabiegowym
 • skazaniami do zabiegu są:
 • wiotka skóra twarzy
 • lifting ciała po porodzie albo utracie wagi
 • wygładzenie zmarszczek mimicznych
 • zapobieganie utracie jędrności skóry
 • nadmiar skóry po odchudzaniu

Po zabiegu

Pielęgnacja po zabiegu jest bardzo prosta i nie wymaga wielkich nakładów pieniędzy. Kosmetyczka po zabiegu zaleci nam stosowanie kremów nawilżających oraz ujędrniających, które zwiększą efekty zabiegu. Najlepsze rezultaty widać będzie po kilku tygodniach. To niezbędny czas, kiedy w skórze wytworzy się odpowiednia ilość kolagenu. Bezpośrednio po zabiegu skóra staje się bardziej napięta i widocznie wygładzona. Może również na skórze wystąpić lekkie zaczerwienienie skóry, które zmniejszy się po kilku godzinach od zabiegu.

Po zabiegu nie musimy odpoczywać ani brać wolnego. Można korzystać z saun, czy basenów. Nie musimy również unikać słońca.

Przed zabiegiem warto też pójść na wizytę do kosmetyczki w celu konsultacji. Oceni ona naszą skórę, sprawdzi czy nie mamy uczulenia, które jest przeciwwskazaniem do zabiegu. Dowiemy się również jak wygląda zabieg i jakich efektów możemy oczekiwać. Konsultacja rozwieje nasze wszystkie wątpliwości dotyczące zabiegu Ultraformer III HIFU oraz liftingu twarzy oraz liftingu ciała tą metodą.przed i po HIFUprzed i po liftingu

Tekst napisany przy współpracy z kliniką Clinica Cosmetologica: https://clinicacosmetologica.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

79 − 75 =