Depilacja laserowa – usuń owłosienie raz na zawsze!

5/5 - (5 votes)

Depilacja laserowa polega na uszkodzeniu włókien włosa w różnych fazach wzrostu, dzięki czemu pozbywamy się zbędnego owłosienia na trwałe. Zaleca jest zarówno ze względów estetycznych, jak i medycznych. Istnieją wskazania i przeciwwskazania do stosowania tej metody. Poznaj je wszystkie!

Czy depilacja laserowa jest droga? Ile kosztuje?
Obszar Zabieg pojedynczy 6 zabiegów
Pachy 249 zł 999 zł
Plecy 349 zł 1399 zł
Cała twarz 249 zł 799 zł
Całe ręce 349 zł 999 zł

Depilacja laserowa – dlaczego warto użyć tej metody do usunięcia owłosienia?

Depilacja laserowa usuwa już podczas pierwszej serii zabiegów aż 95% owłosienia. Żadna inna metoda nie pozwala osiągać tak satysfakcjonujących rezultatów jak laserowa depilacja.

Efektami można cieszyć się nie jeden dzień, jak ma to miejsce w przypadku użycia golarki lub 2 tygodnie, jeśli zastosujesz depilację cukrową lub z użyciem wosku. Gładka skóra zostaje z Tobą na zawsze, dzięki usunięciu przyczyny wyrastania nowych włosków.

Zdarza się, że po upływie roku klienci zauważają delikatny powrót owłosienia. Jest to spowodowane różnymi fazami wzrostu włosa. Jeśli natomiast pojawią się jakiekolwiek włoski po dłuższym czasie, można je szybko i precyzyjnie usunąć podczas jednego zabiegu.

Depilacja laserowa pozwala na stałe pozbyć się problemów z nadmiernym owłosieniem, jednocześnie nie podrażniając skóry.

Czy depilacja laserowa boli? Jak jest naprawdę?Depilacja laserowa pleców

Wiele klientek obawia się o to czy depilacja laserowa boli. Większość zabiegów stosowanych w celu pozbycia się nadmiaru owłosienia wiąże się z bólem i dyskomfortem.

Depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesna. Wszystko zależy od progu bólu, jednak znaczna większość klientek nie odczuwa bólu podczas zabiegu. U niektórych pojawia się lekka niewygoda, jednak jest ona znacznie mniejsza niż w przypadku tradycyjnych metod.

Wrastające włoski, czyli depilacja laserowa na problemy skórne

Wrastające włoski są zmorą wielu kobiet. Niestety, ale wiele metod usuwania owłosienia, takich jak golarka oraz depilacja woskowa sprzyja powstawaniu wrastających włosków. Typowe zabiegi depilacyjne jak np. golarka, wosk oraz depilator podrażniają naskórek, na którym następnie tworzą się na zgrubienia. Powoduje to, że cienkie i słabe włoski nie mogą się przebić przez wierzchnią warstwę skóry.

Poprzez nieodpowiednią pielęgnację oraz depilację ciała może dojść do wielu problemów skórnych, takich jak zapalenie mieszków włosowych. Objawiają się one w postaci czyraków. Mogą mieć charakter nawrotowy, dlatego nie należy ich lekceważyć.

Depilacja laserowa pozwala utrzymać higienicznie i estetycznie zarówno miejsca intymne, jak i te wystawiane na działanie czynników zewnętrznych różnych części ciała.

Laser do depilacji Vectus – dlaczego warto wybrać ten sposób depilacji?

Laser do depilacji Vectus jest niezwykle precyzyjnym oraz nowoczesnym urządzeniem. W szybki sposób pozwala pozbyć się owłosienia nawet z większych partii ciała, takich jak plecy czy nogi. Depilacja laserowa pach trwa kilka minut!

Laser diodowy został opracowany przez wybitnych naukowców z Harvard University. Wiązka światła o długości fali 810 nm wnika dogłębnie w skórę, działając aktywnie na melaninę.

„Laser Vectus został stworzony, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Jego mocnymi stronami są zaawansowana technologia, szybkość wykonywania zabiegu oraz bezpieczeństwo. Wiele osób ceni sobie tę metodę pozbywania się owłosienia ze względu na praktyczny brak bólu oraz komfort. ” – mówi Alicja Bernard, kosmetolog z Clinica Cosmetologica

Depilacja laserowa Gdynia – Usuwanie owłosienia laserem Vectus.

Depilacja laserowa – jakie są przeciwwskazania?

Depilacja laserowa wymaga specjalnego przygotowania oraz nie jest to metoda dla każdego. Niestety, ale istnieją zastrzeżenia, co do stosowania laserowej depilacji.

Depilacja laserowa – przeciwwskazania:Depilacja laserowa bikini

 • Ciąża
 • Karmienie piersią
 • Choroby pęcherzowe skóry
 • Świeża opalenizna
 • Niezaleczone infekcje skóry (bakteryjne, grzybiczne, wirusowe)
 • Doustna terapia retinoidami
 • Podrażnienie skóry
 • Łuszczyca
 • Bielactwo
 • Skłonność do przebarwień i bliznowców

Najlepszą porą na laserową depilację jest okres zimowy, gdyż ciało nie jest zwykle wystawiane w tym okresie w ciągu roku na promienie słoneczne. Pozwala to bez większych ograniczeń pozbyć się owłosienia.

Tuż po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie lub niewielki obrzęk w obrębie miejsca poddanego depilacji, jednak znika to w przeciągu kilku godzin do maksymalnie 3 dni.

Zalecenia pielęgnacji skóry po depilacji laserowej:

 • W rejonie wydepilowanego miejsca nie stosować antyprespirantów, perfum oraz dezodorantów
 • Należy skórę pielęgnować delikatnymi produktami, takimi jak: Alantan, Panthenol, Bepanten
 • Nie zaleca się korzystać z sauny oraz basenu
 • Nie należy opalać skóry przez okres 4 tygodni po wykonanym zabiegu
 • Stosować kremy z wysokim filtrem UVA

Depilacja laserowa – opinie klientów

Klientki, które przeprowadziły na sobie depilację laserową opinie mają jednoznaczne o metodzie – skuteczność, trwałość, bezinwazyjność. Do innych zalet należy również bezbolesność podczas wykonywania zabiegu oraz poczucie komfortu.

Depilacja laserowa ma mnóstwo zadowolonych klientów na całym świecie, gdyż efekty zauważalne są już po 1-2 zabiegach. Stosując depilację laserem szybkie efekty oraz całkowite bezpieczeństwo jest gwarantowane! Szczególnie depilacja laserowa bikini zyskała duże grono zwolenniczek, gdyż pozwala utrzymywać przez cały rok miejsce intymne higieniczne.

5 odpowiedzi do artykułu “Depilacja laserowa – usuń owłosienie raz na zawsze!

 1. sansa Autor

  Jeśli ktoś jest gotowy na większy wydatek to zdecydowanie polecam depilację laserową. Po kilku zabiegach włosków praktycznie nie ma, a jak wrócą do za dobrych kilka miesięcy. Jak ktoś się raz wybierze na depilację laserowo to później już nigdy nie wróci do depilowania się maszynką 😀

 2. Tamara99 Autor

  Dzisiaj byłam na depilacji laserowej pach. Jest to mega wrażliwe miejsce na depilację. Ból dosyć mocno dawał się we znaki. Zastanawiam się teraz nad depilacją okolic intymnych, ponieważ rezultat po depilacji pach jest znakomity ^^

 3. Karolina WIks Autor

  Ja depilowałam bikini w clinica cosmetologica w Gdańsku. Laserem Vectus i muszę powiedzieć, że nie spodziewałam się aż tak zaskakujących efektów. W końcu udało mi się pozbyć problemu z wrastającymi włoskami!

 4. czikaJaga Autor

  W moim przypadku niestety depilacja laserowa odpada z powodów zdrowotnych. Na szczęście nie ma wrastających włosków i depilator elektryczny daje radę.

 5. Dominika45 Autor

  Depilacja laserowa jest znakomita na usunięcie owłosienia! Niestety musimy się pogodzić z wydaniem dość dużej kwoty, ponieważ aby depilacja laserowa przyniosła oczekiwane efekty to musimy odbyć parę zabiegów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

89 + = 97