Skuteczny Laser Vectus Na Zbędne Owłosienie- Laserowa Depilacja Gdynia

Ręce są jedną z najbardziej otwartych części ciała, które podczas gestykulacji przyciągają uwagę niekiedy nawet bardziej niż twarz. Dlatego też na ręce należy zwrócić szczególną uwagę i zadbać o ich estetyczny wygląd, co często wiąże się z koniecznością usunięcia z nich owłosienia. W końcu nadmierne ciemne włosy na dłoniach i przedramionach, które występują nie tylko u mężczyzn, ale także u kobiet, nie zawsze wyglądają ładnie.

Dla mężczyzn, którzy ostatnio zaczęli zwracać należytą uwagę na swój wizerunek, a także dla sportowców biorących udział w zawodach, ważna jest gładka skórą na całym ciele. Aby pozbyć się włosów z rąk, niektórzy wykorzystują maszynki do golenia, kremy, wosk, ale wszystko to ma krótkotrwały efekt, dlatego współczesna kosmetologia sugeruje korzystanie z usług depilacji laserowej.

depilacja laserowa rąkJakiego rodzaju laseroterapia rąk jest wykonywana?

Gabinety kosmetologiczne oferują depilację laserową rubinową, aleksandrytową, laser diodowy lub neodym. Ze wszystkich proponowanych wariantów za najbardziej bezpieczny i uniwersalny sposób uznano depilację laserem diodowym, który usuwa włosy nawet na ciemnej skórze.

Na dzień dzisiejszy depilacja laserowa rąk za pomocą lasera diodowego Vectus pozwala na skuteczne usunięcie włosów na rękach bez ponownego ich odrastania. Jeżeli ktoś użyje innych metod, takich jak golenie, woskowanie lub cukrowanie, zniszczenie włosów zajmie dużo więcej czasu i będzie powodowało dyskomfort bólowy. Włosy golone rosną intensywniej, woskowane mogą wrastać i powodować podrażnienia skóry, natomiast metoda cukrowa jest wysoce bolesna i nie trwała.

Procedura depilacji laserowej rak pozwala nie pamiętać dyskomfortu związanego z włosami na tej części ciała przez kilka lat. Laser diodowy Vectus szybko i trwale niszczy włosy, a także sprawia, że skóra rąk jest gładka i jedwabista. Ogólnie rzecz biorąc, depilacja laserowa charakteryzuje się względną bezbolesnością i brakiem poważnego dyskomfortu. Często doznania odczuwane podczas zabiegu porównywane są z niewielkim mrowieniem.

Depilacja laserowa Gdynia – DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Na których obszarach rąk może być wykonana depilacja laserowa?

Wyróżnia się następujące strefy depilacji laserowej rąk:

 • Obszar ramion (strefa od stawu barkowego do łokcia)
 • Obszar przedramienia (strefa od łokcia do nadgarstka)
 • Obszar dłoni
 • Obszar palców.

Zalety laserowego usuwania owłosienia z rąk laserem Vectus

 • Szybkość procedury przy usuwaniu włosów obu rąk zajmuje 20-30 minut. Technologia Photon Recycling, pozwala na wykorzystanie odbitych wiązek światła.
 • Wydajność od pierwszego razu sięga 80%, ponieważ czytnik melaniny Skintel lasera diodowego, pozwala na uzyskanie wysokiej skuteczności.
 • Przy właściwej procedurze wyklucza się powstawanie wrastających włosków, pojawianie się oparzeń, procesów zapalnych itp.
 • Dzięki wbudowanym systemom chłodzącym takim jak głowica pokryta szkłem szafirowym i technologia Advanced Contact Cooling dobierająca poziom mocy do odczuwania ciepła przez pacjenta powoduje, że, sesje depilacji laserowej Vectus odbywają się przy minimalnym bólu, który nawet najbardziej wrażliwe osoby mogą z łatwością tolerować.
 • Gwarantowany wynik i czas trwania efektu. Po całkowitym usunięciu włosów efekt gładkiej skóry pozostaje przez kilka lat.

Potrzebujesz więcej informacji? Zajrzyj: https://www.cosmopolitan.pl/uroda/17831/depilowac-czy-nie-oto-wskazania-do-depilacji-laserowej

Ile procedur będzie wymaganych do depilacji laserowej rąk

Liczba procedur niezbędnych do uzyskania maksymalnego efektu zależy od indywidualnego wzrostu włosów, ich struktury, prawidłowego przygotowania. Zwykle, aby maksymalnie pozbyć się włosów na rękach, konieczne jest przejście od czterech do ośmiu sesji. Tak, więc pomiędzy pierwszą a drugą procedurą zaleca się przerwę 4-6 tygodni. Po drugiej sesji odstęp powinien wynosić 6-8 tygodni. Po trzecim – 8-10 tygodniach. W związku z tym różnica między każdą kolejną procedurą zwiększy się o dwa tygodnie.

9 odpowiedzi do artykułu “Skuteczny Laser Vectus Na Zbędne Owłosienie- Laserowa Depilacja Gdynia

  1. jarkenda

   Myślę, że laser Vectus sprawdzi się najlepiej. Mam porównanie z IPL, po którym włoski odrastają po jakiś dwóch miesiącach. Po zabiegu laserem Vectus już 2 lata się nie depiluję.

  1. hetmanka

   Uwierz mi, że są osoby, dla których laserowe usuwanie owłosienia z rąk to marzenie. Są ludzie, którzy borykają się z nadmiernym owłosieniem i chcą się go pozbyć właśnie w taki sposób.

 1. honsiu

  Ktoś poleca dobry gabinet do usuwania owłosienia laserem? Czytam o różnych zabiegach i zastanawiam się, który lepszy… Najlepiej gdyby gabinet był w Gdyni.

  1. Telima7

   Jak w Gdyni to Clinica Cosmetologica. Poznałam wszelakie przeciwwskazania do depilacji laserowej na darmowej konsultacji i dopiero wtedy poszłam na pierwszy zabieg. Uczciwe podejście 🙂

 2. robercik

  Zawsze sobie wyobrażałem, że depilacja laserowa to długi i skomplikowany zabieg. W sensie taki mozolny, włosek po włosku. Teraz widzę, że to zajmuje z 20 minut 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

35 + = 42