Depilacja laserem Vectus

Rate this post

Depilacja laserowa to i wyłącznie usuwanie niechcianego owłosienia, z każdej partii ciała za pomocą lasera, który wywołuje wiązkę światła wnikającą w głąb skóry niszcząc cebulkę włosa z jej korzeniami.

Depilacja laserowa efekty

Aby uzyskać piękny efekt należy dobrać odpowiednio moc laseru, czas trwania impulsu (zależy od rodzaju włosków i skóry oraz od systematycznych zabiegów. Trzeba przyznać, że depilacje laserami są skuteczne i warto z nimi zacząć przygodę.

 Depilacja laserowa cena waha się w granicach: Twarz ok. 300 zł, Szyja/Kark ok. 250 zł, Ręce i okolice ok. 400 zł, Tułów ok. 600 zł, Bikini i pośladki ok. 450 zł, Nogi ok. 650 zł.

 Depilacja laserowa miejsc intymnych oraz depilacja laserowa okolic bikini

Laserowa depilacja bikini przeznaczona jest zarówno dla kobiet i mężczyzn. Choć należy dodać, że skutkiem ubocznym u mężczyzn ze względu na grubość włosków i delikatność skóry w okolicy jąder może wystąpić przebarwienia skóry, czerwone kropki w miejscach włosków oraz chropowatość skóry. Depilacja laserowa bikini największy popyt jest przed sezonem letnim, wtedy kobiety na ten czas chcą mieć z głowy depilowanie się w tej okolicy.

Depilacja laserowa przeciwwskazania:

 • Kobiety w ciąży
 • Osoby chore na padaczke
 • Po świeżej opaleniźnie
 • Po niedawnych zabiegach chirurgicznych
 • Przerwanie ciągłości naskórka
 • Cukrzyca
 • Bielactwo
 • Łuszczyca
 • Bliznowacość
 • Przy przyjmowaniu ziół i leków obniżających krzepliwość krwi
 • Terapia retinoidami

Usuwanie owłosienia laserem jest bezbolesny i krótki. Przed przystąpieniem do zabiegu skóra powinna być czysta i ogolona dzień przed zabiegiem. Należy pamiętać, aby przed zabiegiem nie stosować żadnych kremów pielęgnacyjnych czy też peelingów.  Po zabiegu może wystąpić zaczerwienie miejsca depilowanego, które zniknie po kilku godzinach. Nie wolno stosować żadnych kosmetyków na bazie spirytusu, a nawet unikać zapachowego mydła. Po zabiegu nie możemy także skorzystać z sauny, basenu czy gorącej kąpieli.

Depilacja laserowa ile zabiegów

Żeby osiągnąć piękny i najlepszy efekt zabieg należy wykonywać  co 4-6 tygodnie od 3-7 razy.

Depilacja laserowa twarzy

Laserowa metoda depilacji twarzy stosowana najczęściej u mężczyzn, którzy mają dość ciągłego depilowania się standardową maszynka. Depilacja laserowa wąsika czy depilacja laserowa brody, co raz częściej tyczy się nie tylko mężczyzn, ale także kobiet, które chcą pozbyć się niechcianego górnego wąsika.

Czy depilacja laserowa boli

Podobnie jak w przypadku innych części ciała zabieg jest bezbolesny lub ze względu na wrażliwą skórę twarzy możemy minimalnie odczuwać ból. Zabieg powinien być wykonywany seriami. Zaleca się od 3 -6  sesji co 4-6 tygodni.

Przeciwwskazania do depilacji twarzy

 • Ciężkie choroby np. nowotwór
 • Znamiona, blizny
 • Mocno opalona twarz
 • Zażywanie antybiotyków, czy sterydów
 • Kobiety w ciąży
 • Jasne włoski w kolorze blond czy rudy ( nie zostaną one usunięte przez laser, ponieważ nie mają wysokiej zawartości melaniny)

 Depilacja laserowa jak się przygotować

Należy pamiętać, aby skóra nie była podrażniona, a miesiąc przed zabiegiem nie wolno wyrywać włosków za pomocą pęsety, wręcz przeciwnie zalecane jest ogolenie za pomocą maszynki do golenia. Zabronione również jest używanie kremów i maści z witaminą C i A – więcej w tym temacie: https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/depilacja-laserowa/.

 Pielęgnacja po zabiegu

Jak po każdym zabiegu skóra może być zaczerwieniona. Na pewno nie możemy stosować żadnych kosmetyków które mają w sobie alkohol, opalać twarzy, korzystać z sauny i basenu. Twarz traktujemy bardzo delikatnie i przemywamy ją najczęściej samą wodą.

 Depilacja laserowa pach

Depilacja laserowa pach jest zaliczana do krótkich zabiegów trwających około 20 min ze względu na małą powierzchnię zabiegu. Kosmetyka tego zabiegu jest bezbolesna, natomiast można odczuwań niewielki dyskomfort.

Depilacja laserowa nóg

Laserowa depilacja nóg wykonywana jest prawie w 100% u kobiet. Za to mężczyźni nie są zbyt chętnie na usuwanie włosów laserem u nóg.

Podobnie jak w innych partiach ciała twarzy depilacja jest bezbolesna. Podobnie aby, uzyskać zadowalający efekt należy powtarzać zabieg od 3-6 razy co 8-10 tygodni.

Przygotowanie do zabiegu jest takie same jak przy innych partiach ciała. Czysta i ogolona skóra. Jeżeli boimy się zabiegu możemy posmarować nogi kremem znieczulającym. Po zabiegu możemy wrócić do codziennych czynności, lecz należy pamiętać, aby unikać opalenizny, basenu, sauny.

Przeciwwskazania do depilacji nóg są dokładnie takie same jak w przypadku poprzednich opisanych partii ciała.

Depilacja laserowa pleców

Z tej partii ciała, najczęściej korzystają mężczyźni, których natura obdarzyła gęstym i bujnym owłosieniem na plecach. Nie koniecznie można czuć się z tą świadomością dobrze, dlatego coraz więcej mężczyzn decyduję się na laserową depilacje.

Laserowa depilacja na plecach boli? Zależy od wrażliwości skóry oraz odporności na ból. Natomiast jest to ból umiarkowany porównywalny do szczypania lub pieczenia.

Z zabiegiem pleców musimy liczyć się w odstępach ok. 8-10 tygodni, wykonując od 3-6 razy. Do zabiegu musimy przystąpić z ogolonymi plecami, bez żadnych nakładanych kremów pielęgnacyjnych. Plecy muszą być czyste, ale także bez zadrapań, czy przerwanego naskórka. Po zabiegu unikajmy gorącej kąpieli, basenu czy też sauny, przemywać plecy czystą wodą. Do laserowej depilacji pleców na pewno nie mogą przystąpić kobiety w ciąży oraz osoby chorujące na różne ciężkie choroby.

Depilacja laserowa opinie

Już teraz możemy upiększyć swoje ciało, a usuwanie owłosienia laserem Vectus jest najefektywniejszy w porównaniu do golarki, czy wosku. Laser Vectus cieszy się pozytywną opinią wśród wielu kobiet i mężczyzn.

SPRAWDŹ WYJĄTKOWE ZABIEGI DEPILACJI LASEROWEJ:

CLINICA COSMETOLOGICA Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 61 = 62