Depilacja laserowa twarzy – laser Vectus

Rate this post

Skóra na twarzy jest jedną z najbardziej wrażliwych na ciele, a ciągłe poddawanie jej ostrym zabiegom usuwania włosów może wywoływać wiele irytacji i to jest problemem zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Na szczęście istnieje zabieg, który może bezpiecznie, skutecznie i trwale zredukować włosy, bez szkodliwego wpływu na skórę. Depilacja laserowa włosów działa poprzez celowanie w ciemny pigment włosów tuż przy korzeniu i niszczenie go w kontakcie. W ciągu kilku minut sesja się kończy i każda osoba jest o krok bliżej do osiągnięcia gładkiej, pięknej skóry, o jakiej zawsze marzyła. Potrzeba mało czasu na powrót, do całkowitej sprawności organizmu, co oznacza, że depilacja laserowa twarzy może zostać wykonana podczas przerwy na lunch i można natychmiast wrócić do swoich codziennych czynności.

Laser Vectus wykorzystuje zoptymalizowaną technologię, aby zapewnić szybką, jednolitą, stałą redukcję włosów dla najszerszego zakresu skóry i rodzajów włosów – bez utraty komfortu.

Depilacja laserowa twarzy – laser Vectus

Wąsik na górnej wardze czy brodzie dla większości kobiet stanowi duży problem kosmetyczny. Może to być głównym źródłem niepewności i spowodować powstrzymanie się od normalnych działań lub ukrywania twarzy, gdy ktoś podejdzie zbyt blisko. W salonie kosmetologicznym wykonywane są dyskretne zabiegi, aby uzyskać doskonały poziom gładkości i usunąć niechciane włosy z twarzy pozbywając się przykrego problemu.

Depilacja laserowa – wspólne obszary usuwania włosków dla kobiet

 • Górna warga
 • Bokobrody
 • Broda
 • Szyja.

Poziomy komfortu różnią się w zależności od osoby, ale odczucie trwa tylko przez cały okres usuwania owłosienia. Jeśli ktoś poszukuje trwałego usuwania włosów, może skorzystać z nowoczesnego zabiegu, jakim jest obecnie depilacja laserowa twarzy, czyli intensywna terapia światłem impulsowym z wykorzystaniem lasera diodowego Vectus – to nowoczesna depilacja laserowa.

Laser Vectus wysyła określoną długość fali światła, która jest specyficznie absorbowana przez sam mieszek włosowy. Kiedy światło jest pochłaniane, zamienia się w ciepło, które zabija mieszek włosowy. Zaletą tej metody nad elektrolizą jest leczenie większej części naraz, podczas gdy elektroliza polega na indywidualnej ablacji jednego pęcherzyka naraz.

Ile zabiegów depilacji laserowej jest potrzebne?

Większość pacjentów zauważa znaczną redukcję gęstości włosów w ciągu pierwszych dwóch do trzech sesji laserem Vectus. Zabiegi są na ogół wykonywane od sześciu do ośmiu tygodni w zależności od twarzy i okolicy ciała.

Potrzeba wykonywania kilku zabiegów związana jest z tempem wzrostu włosów wskutek działania na mieszki włosowe lasera. Niektóre mieszki włosowe przechodzą w stan uśpienia, przez co ilość melaniny jest dużo mniejsza i całkowite usunięcie owłosienia staje się niemożliwe. Dopiero podczas następnych sesji, gdy następuje faza wzrostu depilacja laserowa prowadzi do zupełnego pozbycia się meszku z twarzy.

Zalety depilacji laserowej Vectus

Oferując rozmiar 1/2 „x 1/2” dla małego aplikatora zabiegowego i rozmiar 1 „x 1,5” dla dużego aplikatora zabiegowego, laser Vectus może znacznie szybciej i wydajniej leczyć dowolną część ciała. Korzyści z aplikatora nie kończą się na tym. Oprócz zwiększonego rozmiaru, laser Vectus rozprowadza energię lasera o wiele bardziej równomiernie niż inne urządzenia. Oznacza to, że można uzyskać bezpieczniejszy, bardziej spójny wynik w całym leczonym obszarze – więcej w tym temacie: http://www.zaspa24.pl/vectus-nowoczesna-depilacja-laserowa-w-gdansku/.

Laser Vectus wyposażony jest w zatwierdzony przez FDA czytnik melaniny Skintel, który został zaprojektowany w celu optymalizacji leczenia w zależności od rodzaju skóry, dzięki czemu leczenie jest bezpieczne dla wszystkich.

Ryzyko dyskomfortu i poparzenia skóry zostaje wyeliminowane dzięki zastosowaniu technologii chłodzenia ciała przed, w trakcie i po emisji światła. Depilacja laserowa twarzy jest tak skuteczna, ponieważ laser Vectus posiada głowicę z wbudowanymi lustrami, co umożliwia wykorzystywanie wiązek światła odbijających się od skóry.


źródło: https://www.youtube.com/watch?v=M9B55Pm3yDk

5 odpowiedzi do artykułu “Depilacja laserowa twarzy – laser Vectus

 1. Julita

  Jestem bardzo zadowolona z zabiegu na moje nogi. Są teraz gładkie w dotyku, nie ma zaczerwienień jak zawsze po goleniu maszynką 🙂 No i jest to coś w sam raz dla zapominalskich ! Jest to duża oszczędność czasu. Polecam.

 2. Agnieszka

  Te zabiegi to strzał w dziesiątkę w okresie letnim. Idealne żeby bez skrępowania wyjść na dwór, bez zastanawiania się: „ojej czy ogoliłam dziś nogi?” : ) naprawę polecam

 3. Tamara

  Skorzystałam z tego zabiegu i mam spokój podobno na parę lat, w najlepszym wypadku na zawsze 🙂 warto wydać trochę środków na tak trwały zabieg… i mieć spokój, dobre samopoczucie i większą samoocenę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

25 − 16 =