Jak działa Venus Legacy?

Rate this post

Venus Legacy to zdecydowanie coś więcej niż kolejne urządzenie w gabinetach kosmetycznych. Trzy unikalne, opatentowane technologie współpracując doskonale się uzupełniają. Multipolarna fala radiowa rozpuszcza tkankę tłuszczową pozwalając na konturowanie ciała. Impulsowe pole magnetyczne daje skórze bodźce do zwiększania produkcji kolagenu oraz fibroblastów. Takie działanie nie tylko znacząco podnosi jakość skóry ale działa też odmładzająco i wygładzająco. Usuwanie cellulitu z wykorzystaniem tej technologii staje się szybkie, skuteczne oraz wyjątkowo łatwe. System wibracyjny VariPulse to wisienka na torcie o nazwie Venus Legacy. Jego działanie ma dwa zadania. Po pierwsze pozwala na precyzyjne określanie głębokości do której urządzenie oddziałuje na ciało, po drugie, odpowiednia częstotliwość drgań działa odprężająco, relaksująco oraz pobudzająco. Dodatkowym efektem działania VariPulse jest znaczące podnoszenie efektywności dwóch pozostałych technik.

Venus Legacy przeszło z pozytywnym skutkiem wiele badań oraz testów. Jego skuteczność, precyzja działania oraz najwyższy stopnień bezpieczeństwa zdobyły uznanie naukowców. Ukoronowaniem tych osiągnięć było przyznanie urządzeniu Venus Legacy ogromnego branżowego wyróżnienia jakim jest certyfikat FDA.

Jakie zabiegi można wykonywać urządzeniem Venus Legacy?

Ze względu na zastosowane rozwiązania techniczne, wachlarz zabiegów oraz możliwości urządzenia jest niemal nieograniczony. Jest to prawdziwy wielozadaniowy kombajn kosmetyczny. Aby choć częściowo wspomnieć oraz zarysować zakres możliwości jakie ma Venus Legacy wymienimy kilka z zabiegów:

 • zmniejszenie obwodu ud
 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • redukcja cellulitu
 • ujędrnienie skory
 • modelowanie oraz konturowanie ciała
 • zmniejszenie obwodu brzucha
 • pobudzenie skóry do naturalnej odbudowy i regeneracji
 • likwidacja luźnej, wiszącej skóry z wybranych obszarów ciała

Jak przebiega zabieg i jak się do niego przygotować?

Venus Legacy to efekt wielu lat badań oraz eksperymentów. Tak gruntownie sprawdzone urządzenie zapewnia wyłącznie najwyższej jakości pracę. Naukowcy pracujący nad tym projektem zadbali o najdrobniejsze szczegóły. Tak więc, pacjent przychodzący do kliniki medycyny estetycznej nie musi czynić żadnych dodatkowych przygotowań aby zabieg mógł się odbyć. Całkowita bezinwazyjność oraz bezbolesność eliminuje potrzebę podawania jakichkolwiek środków przeciwbólowych. Bezpośrednio po zabiegu można udać się do pracy czy prowadzić pojazdy, bez ryzyka komplikacji czy niespodziewanych niedomagań. Przykładowo zabieg na cellulit  trwa od 30 do 50 minut, w zależności od stopnia jego zaawansowania. Aby efekty zabiegów były trwałe oraz możliwie jak najlepsze najczęściej sugeruje się odbycie 6-10 sesji zabiegowych w około tygodniowych odstępach.

Venus Legacy cena

Na cenę zabiegu wpływa jedynie powierzchnia skóry jaką mu poddajemy. Najtańszy zabieg pod oczy kosztuje w promocji 190 złotych natomiast najdroższy w tej samej promocji zabieg obejmujący całą powierzchnię obu ud, ukierunkowany na ich wyszczuplenie oraz wymodelowanie to koszt 900 złotych. Mając na uwadze te ceny oraz fakt, że sugeruje się odbycie całej serii zabiegów, klinika oferuje swoim pacjentom wyjątkowo korzystny system nieoprocentowanych rat. Szczegółowych informacji na temat oferty ratalnej udzieli pacjentowi kosmetolog już podczas pierwszej wizyty.

3 odpowiedzi do artykułu “Jak działa Venus Legacy?

 1. Beata Autor

  Korzystałam z Venus Legacy w swojej klinice i faktycznie – pod względem redukcji cellulitu i ujędrniania skóry chyba nie ma sobie równych. Naprawdę warto przecierpieć cenę zabiegu – zwłaszcza, że ulgi wychodzą naprzeciwko pacjentom nie chcącym wydać miliardów…

 2. Pani Owczarkowa Autor

  W ramach walki o wakacyjną sylwetkę w zeszłym roku robiłam sobie zabiegi Venus Legacy i dotychczas tego typu rzeczy kojarzyły mi się z dość bolesnymi zabiegami. Po usuwaniu cellulitu wspomnianą maszyną wsiadłam do auta i pojechałam do domu jakby nigdy nic.

 3. Agatasopo Autor

  Przydałoby mi się wreszcie zmniejszenie obwodu ud i ogólnie pozbycie się cellulitu… a skoro sama nie mogę sobie z tym poradzić to może faktycznie czas pomyśleć o zabiegu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 77 = 86