Czy każda kobieta potrzebuje kremu na cellulit?

Rate this post

Pytanie postawione w tytule artykułu można porównać do pytania o to, czy każdy potrzebuje kremu przeciwzmarszczkowego. Mogłoby się wydawać, że poświęcanie czasu i pieniędzy na pielęgnację antycellulitową jeszcze zanim ukażą się jego pierwsze oznaki, to strata czasu i pieniędzy. Jednak warto pamiętać, że problem cellulitu dotyka aż 85% kobiet. Często zaczyna się już w młodości, nawet w wieku nastoletnim – ponieważ jest silnie uwarunkowany działaniem żeńskich hormonów płciowych, estrogenów. Dlatego też odpowiednie, wysokiej jakości serum ujędrniające nie tylko nie przeszkadza, ale też pozwala zapobiec wielu problemom w przyszłości. Już przy niewielkim nasileniu cellulitu warto sięgnąć po odpowiedni preparat – o wiele łatwiejszym zadaniem jest usuwanie skórki pomarańczowej, która jeszcze nie zdążyła osiągnąć wysokiego stadium rozwoju, zwłaszcza gdy dopiero pojawiają się oznaki cellulitu wodnego.

W jaki sposób działają kremy na cellulit?

Krem na cellulit jest kosmetykiem, z którego działaniem powinna się zapoznać każda dbająca o swoją urodę kobieta. Nie warto wierzyć w zapewnienia o samoistnym zanikaniu tkanki tłuszczowej w ciągu tygodnia, lepiej zwierzyć realnym obietnicom i naturalnym składom – dobre serum zawiera składniki wzmacniające żyły i wspomagające przepływ krwi i limfy. Ich zastoje mają wielki udział w tworzeniu się skórki pomarańczowej, dlatego właśnie warto zadbać o układ krążenia i podarować mu składniki, które wzmocnią go i uzdrowią.

Vialise – kosmetyk nowej generacji

Vialise - serum antycellulitoweJednym ze skuteczniejszych, stworzonych z myślą o walce z cellulitem kosmetyków jest serum antycellulitowe Vialise. Stosuje się je dwa razy dziennie na zmienioną skórę, niezależnie od nasilenia problemu. Dzięki wysokiej zawartości skoncentrowanych wyciągów z roślin, krem na cellulit Vialise działa na niemal każdym froncie – kasztanowiec, bluszcz i ruszczyk kolczasty wspomagają przepływ krwi i limfy, dzięki czemu obrzęki mijają, a ciało staje się o wiele lepiej dotlenione – to z kolei sprzyja walce z nierównomiernie rozłożoną warstwą komórek tłuszczowych. Guarana dzięki zawartej w niej kofeinie wspomaga spalanie, dzięki czemu ćwiczenia stają się o wiele bardziej owocne. Z kolei witamina C czy rutyna wzmacniają naczynia krwionośne, przyczyniając się do realnej poprawy stanu skóry – ponieważ zależy od bezpośrednio od sprawności krążenia. Cellulit zwalczany przy użyciu serum Vialise znika naprawdę o wiele szybciej, niż w sytuacji stosowania sztucznych składników. Zaletą kosmetyku jest głównie wyselekcjonowany, naturalny skład, a także brak zawartości silikonów czy konserwantów.

Warto o siebie zadbać

Nie ma powodu, by stale monitorować swoje ciało w poszukiwaniu kolejnych jego niedoskonałości. Jednak nie można mylić przesady z uzasadnioną profilaktyką. Cellulit potrafi zniszczyć radość życia, powoduje silne kompleksy, za którymi idzie unikanie letnich wyjść, oglądania swojego ciała w lustrze czy obniżenie globalnego poziomu samooceny. Stosując kurację przy pomocy serum Vialise już przy pierwszych objawach skórki pomarańczowej można mieć pewność, że nie rozwinie się ona do problematycznych rozmiarów. To serum ujędrniające nowej generacji, które nie tylko ukrywa problem, ale naprawdę go zwalcza, przygotowując ciało do radzenia sobie z niedoskonałościami.

Czytaj także o naturalnych metodach na cellulit – http://lifestylemagazyn.pl/medycyna/naturalne-metody-na-cellulit/

2 odpowiedzi do artykułu “Czy każda kobieta potrzebuje kremu na cellulit?

  1. Folia

    Każda 🙂 Prędzej czy później cellulit pojawia się u większości kobiet. Oczywiście u jednych jest bardziej widoczny, a u innych mniej, ale de facto jest to choroba XXI wieku. Kiedyś nie było to aż tak widoczne, ale obecnie problem jest spory. Wystarczy iść na basen i popatrzeć na kobiety w wieku ponad 40 lat. Praktycznie nie znajdzie się laski bez cellulitu, chyba że stać ją na kosztowne zabiegi.

  2. Zuza

    Najważniejsze to nie załadować za pierwszym razem wielkiej dawki kremu na cellulit, który nie zdąży się wchłonąć, a tylko zaschnie na skórze. Wcale w ten sposób sobie nie pomożemy, raczej zaszkodzimy i nie będzie to wcale postrzegane jak przypadek…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 1 = 4