O czym warto pamiętać, by kuracja odchudzająca powiodła się?

Rate this post

Każda z nas marzy o pięknych i zgrabnych udach. Gdy na rynku pojawia się nowa propozycja kosmetologiczna, panie szturmem okupują gabinety, zachęcone pozytywnymi recenzjami. Jednak zanim poddamy się zabiegom warto rozważyć kilka kwestii:

1. Aby efekt jakiegokolwiek zabiegu był widoczny i trwały zabiegi trzeba powtarzać. Zabiegi odchudzające na uda najczęściej wymagają kilku powtórzeń. Należy być przygotowanym na to i finansowo i psychicznie, szczególnie, że zabiegi należy powtarzać w dość krótkim odstępie czasu. Oczywiście już po pierwszym zabiegu kobieta zauważy pewne zmiany na lepsze, lecz nie powinna spodziewać się cudów. Wiele kobiet jest rozczarowanych efektem, gdyż liczyły na więcej. Warto jednak zachować przede wszystkim zdrowy rozsądek.

Zobacz: Zabiegi na Ciało w studiu modelowania sylwetkie wymodelujsylwetke.pl

2. Wszystko zależy od stanu ud klientki. Zabiegi wyszczuplające na uda nawet powtórzone w kilku seriach nie u wszystkich kobiet wywołają ten sam efekt. Wszystko zależy od wieku pacjentki, stanu jej skóry i wielu innych czynników, na przykład diety, tego czy pali papierosy. Zabiegi na uda w każdym przypadku przynoszą poprawę, lecz nie należy spodziewać się, że u starszej kobiety nogi będą wyglądały jak u dwudziestolatki.

3. Same zabiegi są w stanie poprawić ogólny efekt odchudzania. Jednak bardzo wiele zależy od samej pacjentki. Jeśli będzie uczestniczyć w zabiegach na uda, a jednocześnie nie zmieni niczego w swoim życiu, będzie jadła tak jak do tej pory, czyli niezdrowo, nie będzie o siebie dbać, ani przede wszystkim ćwiczyć, to pieniądze jakie zainwestowała w poprawę wyglądu zostaną wyrzucone w błoto.

Najskuteczniejsze zabiegi na uda

Wszystkie zabiegi na uda są skuteczne, jeśli są poprawnie i z rozsądkiem stosowane. Jednak wśród nich wyróżniają się niektóre, na jakie warto zwrócić szczególną uwagę. Są to przede wszystkim te metody, które pobudzają produkcję kolagenu. To od niego zależy w dużej mierze wygląd skóry oraz kształt ud. Nawet dość masywne uda zyskują na wyglądzie, jeśli uda są kształtne. Do metod pobudzających produkcję kolagenu należą:

1. Drenaż limfatyczny. Już pierwszy zabieg przynosi wiele korzyści, ciało jest odczuwalnie jędrniejsze i bardziej odmłodzone. Dzieje się tak dlatego, że drenaż usuwa z ud nadmiar nagromadzonej wody. Dzięki temu są one nawet o rozmiar szczuplejsze.

Czytaj też: Endermologia, czy warto stosować?

2. e-Two. Zabieg z użyciem światła podczerwonego. Ma ono wiele właściwości prozdrowotnych. Oprócz widocznego odmłodzenia, odbudowy kolagenu wpływa również na stan mięśni, kości i stawów. Zmniejsza dolegliwości bólowe tych ostatnich. Odmładza na wskroś, nie tylko w sam naskórek, efekt jest widoczny na całych udach, nawet w głębszych warstwach.

3. Liposukcja bez cięcia. O zabiegu liposukcji słyszał każdy, lecz w tym przypadku nie jest konieczne rozcinanie skóry i bolesna operacja. Używa się tu ultradźwięków, które pobudzają produkcję kolagenu, jednocześnie usuwając nadmiar tłuszczu. Pozwala to uniknąć problemów z obwisającą skórą po odchudzaniu czy jej nieestetycznym wyglądem. Należy wykonać około 4-6 zabiegów by efekty były naprawdę dobre.

Zapraszamy również na stronę na temat skutecznych sposobów na cellulit – redukcjacellulitu.pl

2 odpowiedzi do artykułu “O czym warto pamiętać, by kuracja odchudzająca powiodła się?

  1. Remik

    Odchudzanie nie musi być wyrzeczeniem, jak będzie się to robić z głową. Przede wszystkim warto postawić na to, żeby szybko się odchudzić. Zwłaszcza, że samo odchudzanie to nie wszystko bo dzięki temu można liczyć też na usunięcie cellulitu.

  2. Sztywny

    No tylko, że łatwo nie będzie, bo samo odchudzanie nie powoduje, że cellulit znika. On po prostu musi się trochę wchłonąć, rozpuścić. Bez tego nie ma szans na normalne pozbycie się cellulitu. Jak znowu przytyjecie, to cellulit na pewno prędzej czy później wróci i pojawi się ponownie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

28 − = 20