Regulacja brwi u mężczyzn – konieczność czy przesada?

Rate this post

Do niedawna panował pogląd, że prawdziwy mężczyzna nie powinien zbytnio przejmować się swoim wyglądem, jeżeli nie chce wyglądać na osobnika zniewieściałego czy metroseksualnego. Na szczęście, przesąd ten powoli zaczyna się zacierać i panowie zdają sobie coraz bardziej sprawę z konieczności dbania o swój wizerunek. Jednym z ważnych elementów pielęgnacji jest między innymi henna i regulacja brwi. Chociaż mogłoby się wydawać, że brwi regulacja dotyczy przede wszystkim pań, które pragną podkreślić oprawę oczu, w rzeczywistości mężczyźni również nie powinni stronić od tego zabiegu, a nawet jest to dla nich wskazane. 

Regulowanie brwi przez mężczyzn – tak czy nie?

Regulacja brwi męskich to bowiem jedyny sposób na pozbycie się nieatrakcyjnej monobrwi, czyli połączenia łuków brwiowych. Również krzaczaste brwi nie wyglądają zbyt atrakcyjnie z punktu widzenia płci przeciwnej, dlatego też nie należy przejmować się głupimi stereotypami, tylko najlepiej jak najszybciej udać się do salonu kosmetycznego, by dowiedzieć się ile kosztuje regulacja brwi bądź wykonywana razem henna i regulacja brwi.

Chcesz wybrać się na zabieg? Umów się na darmowe konsultacje z kosmetologiem w Clinica Cosmetologica w Gdyni!

Bez względu na to, jaki zabieg chcesz wykonać, możesz go najpierw skonsultować ze specjalistą. Zadzwoń, napisz albo odwiedź osobiście:

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
[email protected]
https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/

Prawidłowa regulacja brwi u mężczyzny

W jaki sposób powinna wyglądać prawidłowo wykonana regulacja brwi u mężczyzn? Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że zbyt mocno wyskubane, cienki łuki brwiowe mogą wyglądać nieco śmiesznie. Z tego powodu, u osób, które po raz pierwszy będą chciały zmodyfikować wygląd swoich brwi regulacja powinna nastąpić pod okiem wykwalifikowanej kosmetyczki, dysponującej nie tylko odpowiednimi umiejętnościami, ale również niezbędnym doświadczeniem. Delikatne wyskubanie brwi przy pomocy pęsety może zdziałać prawdziwe cuda. Uregulowany kształt brwi pozwala bowiem na uzyskanie łagodniejszych, przyjemniejszych rysów twarzy. Aby wzmocnić pozytywny efekt zabiegu, warto rozważyć, czy henna na rzęsy nie byłaby dobrym pomysłem. Trwale wydłużone rzęsy dodają spojrzeniu zalotności i atrakcyjności. Również pomalowanie henną brwi jest dobrym pomysłem. Nawet najlepsza henna do brwi nie kosztuje majątku, dlatego warto w nią zainwestować.

3 odpowiedzi do artykułu “Regulacja brwi u mężczyzn – konieczność czy przesada?

  1. Jolka

    Myślę, że u mężczyzn to już troszkę przesada, no, ale jak ktoś ma naprawdę „krzaki”, to pewnie powinien o tym pomyśleć 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

42 − 34 =