Dlaczego laserowe zamykanie naczynek jest świetnym rozwiązaniem

Rate this post

zamykanie naczynekCera naczynkowa jest dla wielu osób sporym problemem. Do niedawna nie było właściwie żadnej skutecznej metody, dzięki której usuwanie pajączków byłoby skuteczne. Pozostawał jedynie makijaż. Rozszerzone naczynka dalej jednak szpeciły np. nogi. Dziś można bardzo skutecznie pozbyć się tego uciążliwego problem wejdź i zobacz stronę naszej zaprzyjaźnionej kliniki i przeczytaj dokładniej o efektach niżej opisanych zabiegów w Gdyni: https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/laserowe-zamykanie-naczynek/

Skuteczne zamykanie naczynek jest możliwe

Problem pajączków, czyli cera naczynkowa, to najczęściej predyspozycja genetyczna. Oczywiście przyczyn jest więcej, ale ta jest najczęściej spotykana. Współczesna medycyna estetyczna i kosmetologia opracowały szereg metod, dzięki którym zamykanie naczynek i ich usuwanie jest skuteczne i bezpieczne. Wreszcie popękane naczynka przestają być zmorą i problemem.

Usuwanie naczynek można przeprowadzić następującymi metodami:

  • laserowe (VariLite, Quadrostar Pro Yellow, Harmony XL)
  • zabieg przy użyciu głowicy Hot-Cold
  • ultradźwięki.

Wybór odpowiedniej metody najlepiej powierzyć specjaliście, który weźmie pod uwagę przyczyny występowania pajączków i inne czynniki. Tak wybrany zabieg zapewni lepsze i długotrwałe efekty.

Laserowe usuwanie naczynek skuteczne i bezpieczne

Jednym z najlepszych sposobów pozbywania się pajączków jest laserowe usuwanie naczynek. W zależności od problemu wybierany jest odpowiednia metoda.

Lasery VariLite świetnie sprawdzają się, gdy niezbędne jest  zamykanie naczynek na twarzy czy usuwanie pajączków na nogach. Urządzenie emituje wiązkę promieniowania, która jest skierowana dokładnie na naczynko, które ma być zamknięte lub usunięte. Promieniowanie jest pochłaniane przez melaninę i oksyhemoglobinę, co powoduje silne nagrzewanie się naczynka, a przez to jego obkurczenie i zamknięcie. Wtedy popękane naczynka na nogach przestają szpecić.

Inną metodą jest laser Quadrostar Pro Yellow, który działa na podobnej zasadzie, Tu także światło lasera powoduje nagrzanie oksyhemoglobiny oraz obkurczanie i zamykanie naczynek. Kilka zabiegów Quadrostar Pro Yellow i popękane naczynka na udach znikają.

Do niewielkich zmian, np. gdy jest pęknięte naczynko na twarzy, doskonale nadaje się laser Harmony XL. Likwiduje on niewielkie zmiany i rumień na twarzy.

Po wszystkich zabiegach laserowych skóra może być lekko ściągnięta i zaróżowiona.

Zmiana temperatury też pomaga

Jednak laserowe zamykanie naczynek to nie jedyna metoda. W wielu przypadkach doskonale się sprawdza metoda, która wykorzystuje specjalną głowicę Hot-Cold. Jej funkcjonowanie to działanie na skórę na przemian zimnem i ciepłem. Naczynka zostają wzmocnione, dzięki czemu obkurczają się i uszczelniają. Tą metodą można świetnie usunąć np. popękane naczynka na nosie czy na twarzy.

Ale likwidacja pajączków to nie jedyny efekt tej metody. Po zabiegu skóra staje się o wiele gładsza i lepiej napięta.

Jeśli naczynka są tylko rozszerzone, to warto wybrać metodę ultradźwiękową. Po zastosowaniu specjalnego preparatu, który zawiera substancje wzmacniające naczynia krwionośne, wykonuje się masaż głowicą, która emituje ultradźwięki. Dzięki temu substancje lepiej docierają do naczynek i je wzmacniają. W efekcie pajączki stają się niewidoczne.

Zapisz się do zaufanej kliniki z Gdyni już dziś:
Clinica Cosmetologica Gdynia – Zamykanie Naczynek
ul. Powstania Styczniowego 22/2
Telefon: +48 791 600 607

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

67 + = 73